Atlikti darbai

Mūsų komanda atlieka plataus profilio darbus. Dažniausiai susiduriame su aukštuminiais, valymo, tvarkymo, griovimo, montavimo ir demontavimo, aplinkos priežiūros, medžių pjovimo ir genėjimo darbais. Esant daugiau laisvo laiko stengsimės šį puslapį atnaujinti ir pateikti savo atliktų darbų pavyzdžius.

Balkono tvarkymas ir paruošimas remontui

Naujai įsigytame bute savininkai norėjo atsinaujinti balkoną. Atlikome paruošiamuosius darbus remontui – pašalinome medinį apkalimą (šaliuotę), demontavome medines grindis, išėmėme langus ir staktas, palanges atskyrėme stiklą, iššlavėme smulkias šiukšles. Visas šiukšles išvežėme utilizavimui.

Sienos tarp virtuvės ir kambario griovimo darbai

Buto savininkai norėjo sujungti mažą kambarį su virtuve ir padaryti bendrą svetainę su virtuve. Mūsų komanda išgriovė sieną pagal užsakovo pageidavimus, sukrovė visas plytas ir kitą statybinį laužą, išnešė iš buto ir išvežė utilizavimui. Atliekame ir kitas sienų, pertvarų ar kitų objektų griovimo paslaugas.

Pavojingų medžio šakų pjovimas

Vilniaus rajone atlikome medžio genėjimą – pavojingų šakų pjovimą. Savininkas bijojo, jog senos šakos nuo stipraus vėjo ar audros metu gali užkristi ant automobilių ar žmonių. Patrumpinome jas pagal savininko pageidavimą.